Zarządzanie zakupami. Ciekawie i dynamicznie

Zarządzanie zakupami

Zarządzanie zakupami, to „szkolenie było prowadzone ciekawie, dynamicznie. Poparte wieloma przykładami i ciekawostkami” – to jedna z wielu pozytywnych opinii i ocen, które otrzymało szkolenie „Zarządzanie zakupami z elementami negocjacji zakupowych” przygotowane i prowadzone przez naszego trenera praktyka Pana Marcina Mielniczuka.

Opinie i oceny o szkoleniu Zarządzanie Zakupami

Szkolenie z zarządzania zakupami przeprowadziliśmy w Warszawie w dniach 10 i 11 grudnia. Brali w nim udział managerowie i specjaliści działów zakupów odpowiedzialni w swoich przedsiębiorstwach za organizację i zarządzanie procesami zakupowymi, dostawcami oraz prowadzenie negocjacji zakupowych. Pod koniec szkolenia poprosiliśmy uczestników o dokonanie oceny szkolenia i trenera w krótkiej ankiecie. Ocenie w skali 1 do 5 (1 – najniżej; 5 – najwyżej) podlegały trzy aspekty szkolenia:

  1. Wiadomości przekazywanie przez trenera.
  2. Przygotowanie trenera do szkolenia.
  3. Sposób prowadzenia szkolenia.

Z satysfakcją informujemy, że szkolenie Zarządzanie Zakupami zostało w ocenione we wszystkich trzech powyższych aspektach na 5,00. Swoje oceny uczestnicy szkolenia uzasadniali następująco:

„Szkolenie było prowadzone ciekawie, dynamicznie. Poparte wieloma przykładami i ciekawostkami”;
„Trener wykazał się zaangażowaniem poprzez przekazywane treści oraz materiały”;
„Świetne przygotowanie do tematu”;
„Krótko i na temat”;
„Pełen profesjonalizm, wiedza o tym co się mówi”.

Ankieta oceny szkolenia „Zarządzanie zakupami z elementami negocjacji zakupowych” zawierała również serię pytań zamkniętych dotyczących tego czy szkolenie spełniło oczekiwania uczestników; czy szkolenie jest godne polecenia innym osobom; czy uczestnik wykorzysta wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniu w swojej pracy zawodowej. Odpowiedzi na te pytania – 100% „tak” potwierdziły tylko wysoką ocenę szkolenia z zarządzania zakupami.

Managerowie i specjaliści biorący udział w szkoleniu wskazali również elementy, które najbardziej podobały się im w szkoleniu. Najczęściej było to:

„Techniki negocjacyjne”;
„Materiały, testy”;
„Teoria w praktyce”;
„Elementy negocjacji”;
„Stworzenie działu zakupów, techniki negocjacji”.

Zarządzanie zakupami, to nie jedyne szkolenie zakupowe

Cieszy nas, że szkolenie z zarządzania zakupami zyskało tak dobre i wysokie oceny i przyczyniło się do podniesienia u osób uczestniczących kompetencji zawodowych związanych z zarządzaniem zakupami i prowadzeniem negocjacji zakupowych. Wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności w tych zakresach zapraszamy na kolejne edycje szkolenia „Zarządzanie zakupami z elementami negocjacji zakupowych” – szczegóły znajdziecie w zakładce „Szkolenia otwarte” lub zorganizowania dedykowanego szkolenia w formie zamkniętej w swojej firmie. Szkolenie z zarządzania zakupami, to jedno z wielu, które podnoszą kompetencje zawodowe w obszarze zakupów, pełny zakres szkoleń dla Kupców znajduję się w kategorii „Szkolenia zakupowe„. Wystarczy kliknąć w nazwę kategorii.

Źródło: https://www.bonavigator.pl/zarzadzanie-zakupami-ciekawie-dymanicznie.html