Udane szkolenie z logistyki magazynowej

Szkolenie logistyka magazynowa

W dniach 13 – 14 września odbyło się kolejne szkolenie otwarte „Gospodarka magazynowa. Zarządzanie magazynem i logistyka magazynowa” prowadzone przez trenera praktyka zarządzania logistycznego Pana dr Bogdana Krokera. W ciągu dwóch dni intensywnych i praktycznych warsztatów uczestnicy zdobywali wiedzę i umiejętności pozwalające profesjonalnie zarządzać procesami magazynowymi w przedsiębiorstwach.

Ocena szkolenia z logistyki magazynowej

Pod koniec szkolenia z logistyki magazynowej poprosiliśmy uczestników o dokonanie jego oceny w anonimowych i dobrowolnych ankietach. Z satysfakcją informujemy, że zarówno szkolenie jak i trener uzyskali bardzo wysokie oceny. Najwyższe noty (w skali 1-5) nasz trener otrzymał za wiadomości – 4,67 i przygotowanie do szkolenia – również 4,67. Średnia ocena szkolenia wypadła także wyjątkowo dobrze, to 4,56 na 5,00 możliwych.

Szkolenie z logistyki magazynowej – polecane i praktyczne

W naszej ankiecie zapytaliśmy uczestników o to czy poleciliby szkolenie z zarządzania magazynem innym osobom pracującym z nimi – 100% osobom udzieliło na to pytanie odpowiedzi pozytywnej. Podobnie w wypadku pytania „Czy wiedzę i umiejętności zdobyte na szkoleniu wykorzysta Pani / Pan w swojej pracy?” – uczestnicy byli całkowicie zgodni, że szkolenie jest przydatne i praktyczne, przekazujące narzędzia, które zastosują w swoim działaniach zawodowych związanych z zarządzaniem gospodarką magazynową.

Wśród komentarzy dotyczących tego co najbardziej podobało się uczestników najczęściej zwracano uwagę na:


„Obliczanie magazynów i pracy magazynowej”;
„Terminologię”;
„Praktyczne przykłady, zadania dotyczące projektowania”.

Cieszymy się, że po raz kolejny przeprowadziliśmy szkolenie z logistyki magazynowej, które okazało się cenne i wartościowe dla jego uczestników.

Zapraszamy na szkolenia dla logistyków

Szkolenie „Gospodarka magazynowa. Zarządzanie magazynem i logistyka magazynowa” realizujemy w formie otwartej (terminy w zakładce „Szkolenia otwarte” oraz w formule szkolenia zamkniętego dedykowanego managerom i pracownikom jednej firmy. Wszystkich logistyków zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami logistycznymi. Szczegóły tematów i programów znajdziecie w kategorii „Szkolenia z logistyki„.

Dodaj komentarz