Dorota Dańczak – Król

szkolenia dorota dańczak król

Ekspert 3T Train the Traders w zakresie sprzedaży, obsługi klienta,coachingu sprzedażowego i motywowania handlowców.

– 15 lat (od 2005) doświadczenia zawodowego i biznesowego związanego ze sprzedażą usług,

– certyfikowany coach EMCC (uprawnienia międzynarodowe), prawnik, konsultant HR

– studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Personelem

Pełny biogram:

[sociallocker] Ekspert 3T Train the Traders w zakresie sprzedaży, obsługi klienta,coachingu sprzedażowego i motywowania handlowców. Certyfikowany Coach Norman Benett Academy i EMCC – uprawnienia międzynarodowe. Od 2007r. pracuje jako doradca handlowy, trener, coach, konsultant z branży HR. Na co dzień zajmuje się kontaktami handlowymi z klientami firmy (w tym także kluczowymi klientami), aktywną sprzedażą i promocją produktów firmy, prezentacją oferty, negocjacjami oraz obsługą klienta.

Prowadzi szkolenia min.: sprzedażowe, z obsługi klienta (bezpośredniej i telefonicznej), komunikacji interpersonalnej, sztuki prezentacji i wystapień publicznych, z zakresu coachingu oraz wybrane szkolenia prawne. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje biznes i life coachingów dla managerów oraz właścicieli firm, branżowe sesji coachingowe dla prawników, lekarzy. Pracuje metodami coachingowymi (indywidualnie i grupowo) ze studentami, młodzieżą, dziećmi, rodzicami. Brała udział w procesach rekrutacji i selekcji personelu, sesjach assessment i development center.

Magister Wydziału Prawa i Administracji, specjalista w zakresie prawa cywilnego. Przez ponad 8 lat pracowała jako prawnik gdzie była odpowiedzialna za obsługę prawną i komunikacje z klientami Kancelarii, a w szczególności prawną obsługą z zakresu windykacji, prawa pracy, prawa handlowego. Prowadziła szkolenia wewnętrzne z zakresu uregulowań prawnych. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Personelem. Trener współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

[/sociallocker]
Luty 24, 2013

Dodaj komentarz