Andrzej Zdanowski

Andrzej Zdanowski

Ekspert 3T Train the Traders w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji handlowych i zarządzania zespołem sprzedażowym.

– 15 lat (od 1998) doświadczenia zawodowego i biznesowego związanego ze sprzedażą i zarządzaniem

KAM, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Zespołu PH

– Stypendysta rządu Kanady w ramach projektu The Canadian International Development Agency oraz The International Livestock Management Schools.

Pełny biogram:

[sociallocker] Ekspert w zakresie sprzedaży i zarządzania. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematów, z których prowadzi szkolenia.

W latach 1998 – 2004 odpowiadał, początkowo jako handlowiec następnie jako menedżer sprzedaży, za sprzedaż powierzchni reklamowych w wydawnictwach Uni-Film i TP Ditel.

Do zakresu jego obowiązków należało m.in.: zarządzanie zespołem handlowym, realizację planów sprzedażowych, rekrutację i szkolenia pracowników. Efekty jego pracy zostały docenione indywidualną nagrodą „Najlepszy Szef”.

Od 2004 roku związany z ANB na stanowisku Dyrektora Zespołu Przedstawicieli Regionalnych. Stworzył od podstaw zespół przedstawicieli, dzięki skutecznemu zarządzaniu podległymi pracownikami osiągnął 40% (w skali roku) wzrost obrotów i zysków. Zdobywca nagrody „Najlepszy Menedżer ANB”.

Od 2010 roku uznany trener i konsultant z zakresu sprzedaży i zarządzania specjalizujący się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży (zwłaszcza produktów luksusowych i marek premium), obsługi klienta, negocjacji handlowych, zarządzania zespołem handlowym, autoprezentacji i wystąpień publicznych).

Prowadził szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i negocjacji dla takich firm jak m.in.:

ZIBI, Deutsche Bank, Tarczyński SA, Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej, Carl Zeiss, PGNiG Wrocław, MetApmlico Life, GoldenLine, Marelli Magnetic. Sudzucker., PartnerXXI, PricewaterhouseCoopers, PKPP Lewiatan, T-MOBILE … i wielu innych.

Prowadził szkolenia z zakresu zarządzania i umiejętności menedżerskich dla takich firm jak m.in.:

Japan Tobacco International, AUCHAN Polska, Senator Polska, Deutsche Bank, Tarczyński SA, Staropolskie Wędliny, Lubelski Klub Biznesu, Martifer Polska, MM Neupacking, PGNiG Zgorzelec, PREMA Kielce, Tubądzin Management Group Sp. z o.o. … i wielu innych.

W swojej pracy trenerskiej, jak sam mówi: „Stawiam na praktykę i kształtowanie konkretnych umiejętności wychodząc z założenia, że sama wiedza nie wystarczy do osiągnięcia założonego celu. Z tego wynika forma prowadzonych przeze mnie szkoleń, która pozwala uczestnikom nabyć i wyćwiczyć pożądane zachowania.”

Absolwent Wyższej Szkoły Rolniczo – Pedagogicznej w Siedlcach. Stypendysta rządu Kanady w ramach projektu The Canadian International Development Agency oraz The International Livestock Management Schools. Autor kompendium trenerskiego „Typologia Osobowości w Praktyce”. Trener Współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. [/sociallocker]

Luty 24, 2013

Dodaj komentarz