Negocjacje zakupowe. Co powinien umieć Kupiec?

Negocjacje zakupowe

Negocjacje zakupowe, tak oceniono szkolenie

Zastanawialiście się kiedyś kto szkoli Kupców z negocjacji zakupowych? I czego uczą się na takim szkoleniu?

Negocjacje zakupowe, to kompetencja, która jest szczególnie pożądana u Kupców, managerów i specjalistów ds. zakupów. Wynik negocjacji zakupowych wpływa przecież na koszty funkcjonowania firmy. 18 i 19 października przeprowadziliśmy w Warszawie kolejne szkolenie otwarte z tematu „Negocjacje zakupowe. Profesjonalne szkolenie kupieckie„. Celem szkolenia z negocjacji zakupowych było rozwinięcie kompetencji negocjacyjnych uczestników, którzy w swoich firmach są odpowiedzialni za proces negocjowania z dostawcami warunków zakupu i dostaw. Szkolenie Negocjacje Zakupowe poprowadził trener praktyk i ekspert B&O NAVIGATOR Pan Marcin Mielniczuk od wielu lat zawodowo zajmujący się zarządzaniem zakupami i negocjacjami zakupowymi.

Pod koniec szkolenia z negocjacji zakupowych poprosiliśmy uczestników o dokonanie oceny szkolenia i trenera w anonimowych i dobrowolnych ankietach. Z satysfakcją chcemy poinformować, że zarówno trener jak szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez osoby w nim uczestniczące. Uczestnicy oceniali zajęcia w skali 1-5 (1 – ocena najniższa; 5 – ocena najwyższa). Pan Marcin Mielniczuk otrzymał następujące oceny: wiadomości przekazywane na szkoleniu – 5,00; przygotowanie do zajęć – 4,75; sposób prowadzenia szkolenia – 5,00. Średnia ocena szkolenia z negocjacji zakupowych to 4,92. Jak widać do idealne „piątki” zabrakło zaledwie 0,08 pkt.

Uczestnicy szkolenia z negocjacji kupieckich, tak uzasadniali swoje wysokie noty:

„Merytorycznie bez zbędnych dygresji z odpowiednim komentarzem lub ucinaniem dygresji uczestników. Super.”
„Bardzo żywy, energiczny trener z bogatym doświadczeniem praktycznym. Równo dzielił uwagę na uczestników i uczestniczki.”
„Merytoryczne podejście do przykładów występujących w życiu Kupca.”
„Dużo praktycznych rad.”

Uczestnicy odpowiedzieli również w ankietach na serię pytań zamkniętych związanych z oceną szkolenia z negocjacji z dostawcami. Brzmiały one:

  • Czy szkolenie spełniło Pani / Pana oczekiwania? – tak odpowiedziało 100% uczestników.
  • Czy szkolenie jest godne polecenia innym osobom pracującym w Pani / Pana firmie? – odpowiedzi twierdzącej „tak” udzieliło 100% uczestników.
  • Czy wiedzę i umiejętności zdobyte na szkoleniu wykorzysta Pani / Pan w swojej pracy? – ponownie 100% uczestników było zgodnych, że tak.

Osoby uczestniczące w szkoleniu podzieliły się również opiniami o tym co w zajęciach podobało im się najbardziej:

„Zajęcia praktyczne – scenki z życia i ich późniejsza analiza.”
„Prelegent.”
„Ćwiczenia praktyczne.”
„Przykłady z życia zawodowego.”

Szkolenie Negocjacje Zakupowe dostępne w formie otwartej i zamkniętej

Cieszy nas fakt, że dzięki udziałowi w szkoleniu z negocjacji zakupowych podniosły się kompetencje zawodowe jego uczestników. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach tego szkolenia (szczegóły w zakładce „Szkolenia otwarte”) lub zorganizowania tego szkolenia w formie zamkniętej w swojej firmie. Pozostałe tematy szkoleń dla managerów i pracowników działów zakupów znajdują się w kategorii „Szkolenia zakupowe„.

Dodaj komentarz