Profesjonalna obsługa klienta

Szkolenie Profesjonalna Obsługa Klienta

Ojciec, współczesnego zarządzania, Drucker, powiedział, że szefa mamy tylko jednego i jest nim nasz klient. Może on pozbawić pracy każdego z nas, wystarczy, że przestanie u nas kupować.
Dlatego tego też, główny potencjał firmy to zadowoleni klienci. Nie sam produkt czy usługa decyduje o sukcesie firmy, lecz gotowość i profesjonalne podejście do procesu obsługi klienta.

Szkolenie Profesjonalna obsługa klienta jest przeznaczone dla wszystkich, którzy mają na co dzień kontakt z klientem, a więc budują wizerunek firmy.

Read More Profesjonalna obsługa klienta

Standardy obsługi klienta

szkolenie standardy obsługi klienta

Szkolenie przekazuje sprawdzone wzorce standardów obsługi klienta indywidualnego i biznesowego w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i korespondencji elektronicznej. Uczestnikom przekażemy również umiejętności, które pozwolą im sprawić, że nawet najbardziej wymagający klient poczuje się dowartościowany i profesjonalnie obsłużony i … będzie chciał do Was powrócić.

Read More Standardy obsługi klienta

Obsługa trudnego klienta

szkolenia obsługa trudnego klienta

Konkretne techniki reagowania na zachowania trudnych klientów. Tak najkrócej można opisać to szkolenie. Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności związanych z odpowiednimi reakcjami „trudne” zachowania Klientów, w taki sposób aby nie urazić klienta i równocześnie obronić siebie przed negatywnymi skutkami ataku.

Read More Obsługa trudnego klienta