Jak zarządzać marką?

Jak zarządzać marką?

Jak zarządzać marką, aby była ona na tle konkurencji wyjątkowa i stale rosła jej wartość? To pytanie, przed którym stoją Brand Managerowie, Kierownicy Marek oraz marketerzy odpowiedzialni za zarządzanie i rozwój marek. 18 i 19 października w Warszawie odbyło się organizowane przez B&O NAVIGATOR szkolenie otwarte „Zarządzanie marką (Brand Management). Szkolenie dla Brand Managerów„, podczas którego przekazaliśmy uczestnikom wiedzę dotycząca profesjonalnych strategii brand managementu i rozwijaliśmy ich umiejętności profesjonalnego i nowoczesnego zarządzania marką. Szkolenie z zarządzania marką prowadziła Pani Izabela Bohdan – Talmont, trener praktyk i ekspert marketingowy B&O NAVIGATOR.

Jak oceniono szkolenie z zarządzania marką?

Po zakończonych warsztatach uczestnicy zostali poproszeni o dokonanie oceny szkolenia z zarządzania marką. Ocenie zajęć posłużyła specjalna ankieta ewaluacyjna. Z ogromną satysfakcją chcemy poinformować, że szkolenie i trener uzyskało najwyższą możliwą ocenę 5,00 w skali 1-5. Wszystkie trzy elementy szkolenia „Zarządzanie marką (Brand Management). Szkolenie dla Brand Managerów” tj. wiadomości trenera, przygotowanie do zajęć i sposób prowadzenia szkolenia zostały ocenione na 5,00.

Uczestnicy szkolenia z brand managementu najczęściej tak uzasadniali wystawione „piątki”:

„Dużo fajnych przykładów z życia; fajna atmosfera.”
„Praktycznie, oparte na przykładach z życia. Realne sytuacje wyjaśnione w oparciu o teorię.”
„Profesjonalne i wyczerpujące podejście do tematyki.”

W ankiecie oceny osoby uczestniczące szkoleniu z zarządzania marką zostały poproszę o odpowiedź na poniższe pytania:

  • Czy szkolenie spełniło Pani / Pana oczekiwania? – tak odpowiedziało 100% uczestników.
  • Czy szkolenie jest godne polecenia innym osobom pracującym w Pani / Pana firmie? – tak odpowiedziało 100% uczestników.
  • Czy wiedzę i umiejętności zdobyte na szkoleniu wykorzysta Pani / Pan w swojej pracy? – tak odpowiedziało 100% uczestników.

Wiemy również co szczególnie podobało się uczestnikom w szkoleniu. Najczęściej wskazywali na:

„Tematyka badań marketingowych, dużo case-ów, bardzo angażujące warsztaty.”
„Praca praktyczna oparta na teorii, nie na odwrót.”
„Aktywna praca w praca w grupie, mało teorii w suchej formie, wiedza przekazana w łatwy i ciekawy sposób.”

Jesteśmy przekonani, że wysokie oceny szkolenia oznaczają również to, że szkolenie z zarządzania marką dostarczyło osobom w nim uczestniczącym profesjonalnej wiedzy o procesie i strategiach zarządzania marką oraz podniosło ich kompetencje zawodowe. Mamy nadzieję, że udzieliliśmy odpowiedzi na pytanie „Jak zarządzać marką?”.

Szkolenia dla brand managerów

Wszystkich Brand Managerów, Kierowników Marek i marketerów odpowiedzialnych za brandy zapraszamy na kolejne edycje szkolenia otwartego „Zarządzanie marką (Brand Management). Szkolenie dla Brand Managerów”. Szczegóły znajdzie w zakładce „Szkolenia otwarte”. Szkolenie możemy również przeprowadzić w siedzibie Państwa firmy w formie szkolenia zamkniętego z dedykowanym programem merytorycznym. Zachęcamy do zapoznania się propozycjami szkoleń marketingowych znajdującymi się kategorii „Szkolenia marketing„. Wystarczy kliknąć w nazwę kategorii.

Dodaj komentarz